הדברת זבובים

אתם עומדים באמצע המטבח מותשים, המגבת עדיין ביד, אבל מול הזבובים, אם לומר את האמת, אתם נראים חסרי סיכוי לחלוטין. הם מהירים כמו הרוח וחמקמקים כמו השדים. 

מכת זבובים בבית מהווה מטרד לא פשוט, בפרט לאור העובדה שאין דרך לתפוס אותם. 

אז מה עושים? איך מדבירים זבובים? איך גורמים להם לחפש מקום אחר אחת ולתמיד? הנה שלושה צעדים פשוטים שתוכלו לעשות.

איך נפטרים מהזבובים?

כדי לדעת איך נפטרים מהזבובים, חשוב להבין את סביבת המחיה המועדפת על זבובים. הם אוהבים לחיות במקומות שיש מים וזבל. כן, הזבובים אוהבים מקורות אשפה שמאפשרים להם להנות משאריות ואוכל מעופש. 

לכן, בשלב הראשון עליכם לנסות למצוא מקורות מים פתוחים. אולי זה ברז ההשקיה שדולף בחצר או מים שנמצאים על השיש במטבח. 

השלב השני הוא לכסות את כל מקורות האשפה. מומלץ לקנות פחים עם מכסה שנסגר באופן אוטומטי, כדי שלא יצא שתשאירו פח פתוח ותקראו לזבובים. 

כחלק מהשלב השני הקפידו על מטבח נקי. כפי שאמרנו, זבובים נמשכים למקומות בהם יש אוכל חי, מעופש, מבושל וכדומה. אם יש על השיש שאריות של חזה עוף שחתכתם, מהר מאוד זבובים יבואו להשתתף אתכם בסעודה. 

בשלב השלישי מסמנים את המקומות המועדים לזבובים. אלו מקומות שיכול להיות שהזבובים פתחו שם מושבה וצריך להדביר את המקום.

או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

נגן וידאו

מה עוד צריך לדעת על זבובים?

הזבובים אוהבים מקומות חמימים. לכן, בקיץ ההתפשטות של הזבובים בבתים גדולה הרבה יותר. 

בפרט אם אתם עושים פיקניק בחצר, מהר מאוד תוכלו להבחין בגדוד של זבובים שמסתובב בחצר חסר מנוחה, בתקווה לזכות מהשאריות שלכם. 

לכן, שמירה על מיזוג אוויר בימים חמים של הקיץ עשויה בהחלט למנוע מזבובים להגיע לבית. לא נעים להם להיות בטמפרטורה קרירה, הם יחפשו מקום אחר להיות בו. 

לסיכום וסיום, הדברת זבובים נעשית בעיקר דרך הרגליים. מה זה אומר? אתם צריכים לוודא שאין לכם מקורות מים דולפים. שהפח יהיה תמיד סגור. לא להשאיר אוכל טרי על השיש ולשמור על טמפרטורה קרירה בבית שלכם.

מאמרים

הדברה ביולוגית: מחסלת ושמה תנשמת

רוצים להיפטר מחולדות, עכברים ומזיקים אחרים? תשכחו מהדברה כימית. הדבר הבא בתחום הוא הדברה ביולוגית׃ באמצעות תנשמות. זואולוג: "התנשמת היא מכונת ציד, שמסוגלת לאכול בלילה אחד 10 חולדות". אגרונום עיריית

לפרטים

מדריך: כך נעשה הדברה בבית

מי רשאי להדביר ואיך ניתן לבדוק זאת? מהם הסיכונים הכרוכים בהדברה? האם היא פוגעת בסביבה? מהם המחירים הסבירים? לכבוד הקיץ שבפתח ריכז צוות מידרג מידע שעשוי לסייע למי שמבקש להיפטר

לפרטים