איך יודעים אם המדביר מקצועי?

חושבים להזמין הדברה במרכז ולא מצליחים להחליט אם מדובר על איש מקצוע ברמה גבוהה? הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם

הדברה היא אחד השירותים החשובים ביותר לשמירה על איכות חיים גבוהה. כל מי שגר באיזור המרכז מכיר את הצורך בשירות כזה. עם תום החורף ובוא הקיץ והלחות מתחילים החרקים לצאת מהחורים והיתושים להשתלט על הבית. הדרך היחידה להתמודד עם עוגמת הנפש הזו היא להזמין מדביר מקצועי שמכיר את העבודה. מצד שני, לא תמיד קל לזהות את רמת המקצועיות של שירותי הדברה במרכז. בדיוק בשביל הזה הכנו לכם את הטיפים הבאים:

  • קבלו המלצות מחברים ובני משפחה – השתמשו בהמלצות של גורמים אובייקטיביים ואל תתביישו לשאול על חוות הדעת האישית.. זו אינדיקציה מצוינת לרמת המקצועיות של המדביר וליכולת שלו לענות על צרכי הלקוח. נסו לקבל המלצות באופן אישי, או נצלו את המידע המופיע באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, פורומים ובלוגים. השקיעו לפחות מספר ימים בהשוואה בין אנשי מקצוע ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.
  • תאמו פגישת היכרות לא מחייבת – לא כל איש מקצוע איתו אתם יוצרים קשר חייב להיות זה שיבצע עבורכם את ההדברה. תאמוו פגישת היכרות לא מחייבת ותנו אמון באינטואיציות שלכם. מדביר מקצועי יהיה קשוב לצרכים, יבדוק את כל שטח הבית וייתן הצעת מחיר רק על בסיס שיקולים קרים. תאמו את הפגישה מוקדם ככל האפשר והשאירו זמן לשינויים וביטולים.
  • בדקו באיזה ציוד המדביר משתמש – אספו כמה שיותר מידע לפני שהמדביר מתחיל לעבוד ובדקו באיזה ציוד הוא משתמש.. במידה והמדביר משתמש בציוד ללא תווי תקן מתאימים, ותרו על השירות שלו גם אם מדובר על מחיר נמוך ואטרקטיבי. אל תקחו סיכונים מיותרים וזכרו כי הדברה מחייבת שימוש בחומרים כימיים מסוכנים. השוו בין שיטות הדברה במרכז ותאמו את השירות מול איש מקצוע רלוונטי בלבד.

מה מיוחד בשירותי הדברה במרכז?

תוכלו לדעת אם המדביר מקצועי גם לפי האופן בו הוא מתאים את השירות לאיזור המגורים שלכם. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל שירותי ההדברה מבוצעים בצורה זהה. הדברה בצפון לדוגמא תתחשב בכמות המשקעים וסוגי הזוחלים והחרקים הנמצאים באיזור, בעוד הדברה בדרום מיועדת להתמודדות עם חרקים החיים בסביבה מדברית. מנגד, איזור המרכז מתאפיין ברמת לחות גבוהה ולכן הוא מחייב התאמה ספציפית של תכשירי הדברה יעילים.

בסופו של דבר, שירותי הדברה מחייבים אתכם להכין היטב את שיעורי הבית ולהשקיע בבחירת איש מקצוע מיומן. עשו זאת בשלב מוקדם ומנעו מעצמכם את עוגמת הנפש. תנו אמון רק במדביר עם המלצות ואל תתביישו לשאול אותו על ניסיון ורקע. אל תוותרו על שירותי הדברה מקצועיים גם אם אתם גרים באיזור עמוס ולח כמו המרכז.

מאמרים

הדברה ביולוגית: מחסלת ושמה תנשמת

רוצים להיפטר מחולדות, עכברים ומזיקים אחרים? תשכחו מהדברה כימית. הדבר הבא בתחום הוא הדברה ביולוגית׃ באמצעות תנשמות. זואולוג: "התנשמת היא מכונת ציד, שמסוגלת לאכול בלילה אחד 10 חולדות". אגרונום עיריית

לפרטים

מדריך: כך נעשה הדברה בבית

מי רשאי להדביר ואיך ניתן לבדוק זאת? מהם הסיכונים הכרוכים בהדברה? האם היא פוגעת בסביבה? מהם המחירים הסבירים? לכבוד הקיץ שבפתח ריכז צוות מידרג מידע שעשוי לסייע למי שמבקש להיפטר

לפרטים
×
×

עגלת קניות