הדברה ידידותית לסביבה נגד נמלים באחריות!

הקוטל חברה המספקת שירותי חיטוי והדברה נגד כל סוגי המזיקים, לרבות חרקים מסוגים שונים כמו נמלים. החברה מתמחה בתחום ההדברה הירוקה השומרת על סביבה נקייה ובטוחה לבע"ח ולבני אדם.

אתם מוזמנים להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של הקוטל וליהנות ממגוון יתרונות:

  • שירות אמין ומקצועי
  • הדברה ידידותית לסביבה ואקולוגית לנמלים לטווח הארוך
  • מגוון פתרונות הדברה ידידותית לסביבה וידידותית לסביבה
  • צוות מיומן ומנוסה

הדברה ידידותית לסביבה נגד נמלים – שיטות ההדברה שלנו

אנחנו עובדים עם הדברה ידידותית לסביבה בשיטת IPM(integrated pest management) ובעברית, ניהול מזיקים משולב, ששם דגש על הדברה ידידותית לסביבה למזיקים ובמיוחד נמלים, באופן חסכוני ואקולוגי. ארגון החקלאות והמזון של האום מגדיר את השיטה הזו בתור השיטה המתחשבת והזהירה ביותר מבין כל אמצעי ההדברה. כך, במקום להשתמש בחומרים כימיים מסוכנים, נעשה שימוש באמצעים לדיכוי והרתעה של המזיקים, המונעים ממושבות של חרקים להתפתח, וכן מקטינים את רמות הסיכון לבני אדם ולסביבה.

הדברה ידידותית לסביבה לנמלים – למי זה מתאים?

השיטה דוגלת בשמירה על יבול חקלאי בריא, בשימוש בשיטות טבעיות לשליטה בנמלים לפני שהן משתלטות על השטח. בנוסף, ההדברה ידידותית לסביבה נתמכת על ידי אנטומלוגיים (חוקרי נמלים) ואקולוגים ומתאימה לשימוש בתחום החקלאות, בבתים ובמתקנים ציבוריים.

הדברה ידידותית לסביבה נגד נמלים – צעדים ראשונים למניעה

מעבר לטיפול המקיף בהדברה ידידותית לסביבה שנעניק לכם, יש כמה דברים חשובים שכדאי לכם להקפיד עליהם בבית. דבר אחד שניתן לעשות כדי להקדים תרופה למכה, הוא טיפול במטבח. מומלץ לא להשאיר את השיש מלא בפירורים, לאטום סדקים וחריצים מהם יכולים להיכנס חרקים ונמלים, לסגור שקיות זבל מלאות, וכמובן לא להשאיר מים עומדים שמושכים מושבות של חרקים ומזיקים.

דבר נוסף, אם יש לכם גינה או חצר בבית, הקפידו לא לצבור בה גרוטאות וחפצים ישנים למיניהם. הגינה היא לא מחסן. הגרוטאות יהוו בית מושלם עבור מזיקים למיניהם, שישמחו לפתרון הזמין לבעיית הדיור, וכך יבואו לבקר באופן תדיר אצלכם בגינה.

מה עושים כאשר לא נעשה שימוש בהדברה ידידותית לסביבה נגד נמלים?

במידה והמדביר כן עושה שימוש בחומרים כימיים, חשוב לשאול את המדביר לגבי החומרים בהם הוא משתמש, ולברר כמה שעות יש להתרחק מהבית במקרה שנעשה שימוש בחומר כימי כזה או אחר שאין לשאוף את האדים שלו.

זקוקים למדביר? הנמלים מטיילות על השיש? אתם יכולים לנשום לרווחה, הזמינו עוד היום שירותי הדברה ידידותית לסביבה לנמלים בבית שלכם! 1-800-650-750

מאמרים

הדברה ביולוגית: מחסלת ושמה תנשמת

רוצים להיפטר מחולדות, עכברים ומזיקים אחרים? תשכחו מהדברה כימית. הדבר הבא בתחום הוא הדברה ביולוגית׃ באמצעות תנשמות. זואולוג: "התנשמת היא מכונת ציד, שמסוגלת לאכול בלילה אחד 10 חולדות". אגרונום עיריית

לפרטים

מדריך: כך נעשה הדברה בבית

מי רשאי להדביר ואיך ניתן לבדוק זאת? מהם הסיכונים הכרוכים בהדברה? האם היא פוגעת בסביבה? מהם המחירים הסבירים? לכבוד הקיץ שבפתח ריכז צוות מידרג מידע שעשוי לסייע למי שמבקש להיפטר

לפרטים
×
×

עגלת קניות