מה זה בעצם הדברה ידידותית לסביבה

כאשר יש מזיקים סביב הבית שלכם, העסק שלכם, השדה שלכם או כל מתחם אחר, אתם כמובן תרצו לסלק אותם במהירות. בעוד שבעבר היה נהוג להשתמש בחומרים רעילים במיוחד לטובת הדברה, הרי שכיום יש ניסיון לקדם כמה שיותר את הנושא של הדברה ידידותית לסביבה. חשוב מאד להבין שמלכתחילה מדובר על מונח גדול מאד – תחת הגדרה ענפה זו אפשר למצוא למשל שיטות של הדבר הביולוגית, שימוש בפיתיונות עם רעלים ממוקדים למזיקים, וכן שימוש בחומרים כימיים, אך עם אחוזי רעילות נמוכה. חשוב מאד להבין לעומק מהם היתרונות והחסרונות של ההדברה הירוקה, והאם היא מתאימה גם לכם.

הדברה ידידותית לסביבה – יתרונות

לא פוגע בסביבה, זה כמובן יתרון אדיר מבחינתכם. הדברה ידידותית לסביבה, ביחס לשיטות ההדברה הרגילות, איננה פוגעת בסביבה כלל או כמעט איננה פוגעת בה. זה אומר שהצמחייה נותרת זהה, וזה גם אומר שאין חשש שמא ילדים קטנים או חיות מחמד ייפגעו כתוצאה מההדברה הזו. זה יתרון אדיר שאי אפשר להתעלם ממנו והוא הופך את כל התהליך לנוח במיוחד.

לא צריך להתפנות, לעתים קרובות, אם אתם משכילים להשתמש בשיטה של הדברה ידידותית לסביבה, אתם חוסכים לעצמכם את הצורך להתפנות מהבית. לרוב אין כל מניעה שבזמן שההדברה תתבצע אתם תשהו בתוך הבית לאורך זמן כמה שרק תרצו. זה כמובן מונע את השינוי בשגרה שלכם, ומאפשר לכם להמשיך ולהתנהל כרגיל. זה יתרון מבורך מאד, שקיים רק בשיטות ההדברה הירוקה.

יעיל כלל המזיקים, יתרון חשוב נוסף הוא, שאם אתם מעוניינים בפתרון של הדברה ידידותית לסביבה לטובת מזיק מסוים – ככל הנראה פתרון הזה כבר קיים! כיום הפתרונות הללו קיימים לכלכך הרבה מזיקים, כך שאין שום בעיה להשתמש בהם.

הדברה ידידותית לסביבה – חסרונות

פועל לתקופה קצרה יותר, הצד השני של המטבע הוא שכדאי לזכור כי בשיטות ההדברה הירוקה, משך זמן ההפעלה של החומר הוא קצר יותר. הסיבה לכך היא שמלכתחילה מדובר על אחוזי רעילות נמוכים יותר לסביבה, ולכן יש לעתים לחזור על הטיפול אחת למספר חודשים, כדי לשמור על הסביבה שלכם עדיין נקיה מזיקים.

מחיר, באופן יחסי, שיטות ההדברה הירוקה נחשבות ליקרות יותר משיטות אחרות של הדברה. זהאמנם תלוי מאד באיזה הדברה מדובר באופן ספציפי אבל קחו בחשבון למשל, שהדברהביולוגית היא בוודאי יקרה יותר מאשר הדברה כימית ויש להיערך לכך בהתאם. עם זאת, לא מדובר על פערי מחירים גדולים מידי.

כמובן שכמו כל שיטה, גם להדברה הירוקה יש יתרונות ויש חסרונות. אולם כשאנו משקללים את כל המידע הזה ביחד, אין ספק שמדובר על שיטה נהדרת, שאתם בהחלט מוזמנים לאמץ במהירות, ולראות איך בתוך זמן קצר – כל המזיקים ייעלמו משטחכם ואילו אתם בינתיים כמעט ולא פגעתם בסביבה.

אם אתם מחפשים פתרון יעיל להדברת מזיקים ועדיין לשמור על הסביבה עם מינימום סיכון בריאותי עבורכם –
פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם בצורה הטובה ביותר – 1-800-650-750.

מאמרים

הדברה ביולוגית: מחסלת ושמה תנשמת

רוצים להיפטר מחולדות, עכברים ומזיקים אחרים? תשכחו מהדברה כימית. הדבר הבא בתחום הוא הדברה ביולוגית׃ באמצעות תנשמות. זואולוג: "התנשמת היא מכונת ציד, שמסוגלת לאכול בלילה אחד 10 חולדות". אגרונום עיריית

לפרטים

מדריך: כך נעשה הדברה בבית

מי רשאי להדביר ואיך ניתן לבדוק זאת? מהם הסיכונים הכרוכים בהדברה? האם היא פוגעת בסביבה? מהם המחירים הסבירים? לכבוד הקיץ שבפתח ריכז צוות מידרג מידע שעשוי לסייע למי שמבקש להיפטר

לפרטים
×
×

עגלת קניות